LifeDeck of Kelcross Tarot


LifeDeck of Kelcross Tarot

De LifeDeck van Kelcross Tarot wordt de genres van de tarot en gaming samengevoegd een 78-kaartendek. Het is de creatie van Serge Gagnon en vijf kunstenaars, en is gebaseerd op zijn visie op de magische rijken van Kelcross, waar de landen en hun volkeren met elementale energieën doordrongen. Het dek is ontworpen om een meditatieve tool.

Door: Jordan Cameron, Chelsea Ferguson, Ashley Heukshorst, Michelle MacCullum, Courtney MacKay, Serge Gagnon
Gepubliceerd door: Red Island Games 2014


Enkele tarotkaarten uit het `LifeDeck of Kelcross Tarot` deck




Tarot



Jouw daghoroscoop:


Huidige maanfase:

Wassende maan

Wassende maan

De maan staat nu in Schorpioen en is 9 dagen oud.


Onze consulenten:


Kijk ook eens bij:

Uitgeverij Koppenhol Gratis proefgesprek

Dagkaart van zaterdag: De realiteit

De kaart 'De Realiteit' wil jou vertellen dat het universum absoluut logisch is. De Realiteit is duurzaam en dus blijvend. Oorzaak en gevolg is Realiteit en is de basis van het leven. Waar geen Realiteit is is illusie, conflict en pijn. Wat deze kaart jou te bieden heeft is de vraag: Waar wil jij de realiteit nog niet zien ?

Inschrijven voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogste van de nieuwste orakels en kaartleggingen en maak kans leuke spirituele artikelen die we regelmatig weggeven !

© 2025 Online Orakels