Golden Tarot of the Renaissance


Golden Tarot of the Renaissance

De gouden Tarot van de Renaissance is gebaseerd op de vijftiende-eeuwse Franse dek, de Charles VI (ook bekend als de Estensi) waarvan slechts 17 kaarten blijven. Lo Scarabeo de volledige set van 78 kaarten zijn gemaakt in aantrekkelijke aquarellen en afgewerkt met een achtergrond van bladgoud.

Door: Giordano Berti, Jo Dworkin
Gepubliceerd door: Lo Scarabeo 2004


Enkele tarotkaarten uit het `Golden Tarot of the Renaissance` deck




Tarot



Jouw daghoroscoop:


Huidige maanfase:

Eerste kwartier

Eerste kwartier

De maan staat nu in Waterman en is 6 dagen oud.


Onze consulenten:


Kijk ook eens bij:

Uitgeverij Koppenhol Gratis proefgesprek

Dagkaart van woensdag: Jaloezie

Als je vandaag 'Jaloezie' trekt, begin dan met begrip voor jezelf. Hier ligt de mogelijkheid om, als jij jaloezie kent, kennis te maken met de onderliggende gevoelens. Gevoelens van angst, angst om te veliezen. En dat een ander krijgt wat jij wil hebben. Angst om tekort te schieten misschien. Welke van de angsten ken jij ? Erken je angst en je jaloezie smelt weg !

Inschrijven voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogste van de nieuwste orakels en kaartleggingen en maak kans leuke spirituele artikelen die we regelmatig weggeven !

© 2025 Online Orakels