Ascended Masters Oracle


Ascended Masters Oracle

De opgevaren meesters Oracle heeft 44 positieve kaarten met mannelijke en vrouwelijke goden, met inbegrip van Jezus, Boeddha, Isis, Ganesh, Merlin en meer. Het dek is gebaseerd op de Doreen Virtue boek, Aartsengelen & opgevaren meesters.

Door: Doreen Virtue
Gepubliceerd door: Hay House 2007


Enkele tarotkaarten uit het `Ascended Masters Oracle` deck




Tarot



Jouw daghoroscoop:


Huidige maanfase:

Laatste kwartier

Laatste kwartier

De maan staat nu in Tweelingen en is 20 dagen oud.


Onze consulenten:


Kijk ook eens bij:

Uitgeverij Koppenhol Gratis proefgesprek

Dagkaart van zaterdag: Loslaten

Trek je 'Loslaten' ? Dan kan het tijd zijn om iets los te laten waar je al een tijd tegen beter weten in aan vasthoud. Ergens maak je jezelf wijs dat het klopt wat je doet. Maar weet je niet beer ? Je kunt niets verliezen als je het loslaat. Als het bij je hoort komt het terug, maar dan uit eigen beweging. En dan kun je het ontvangen, omdat de dwang eraf is. Laat los.

Inschrijven voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogste van de nieuwste orakels en kaartleggingen en maak kans leuke spirituele artikelen die we regelmatig weggeven !

© 2025 Online Orakels