Ik maak doelbewust gebruik van de Wet van het Scheppen



Uitleg over orakelkaart `Ik maak doelbewust gebruik van de Wet van het Scheppen`


De Wet van het Scheppen heeft twee belangrijke aspecten: het verlangen om te scheppen, en het mogelijk maken om te scheppen. Of je denkt aan wat je graag wilt, of aan wat er ontbreekt aan wat je graag wilt (het sturen van je denken kies je zelf), de Wet van het Scheppen gaat aan het werk met waaraan jij denkt.

De betekenis van deze `Wet van aantrekking` dagkaart bespreken?


Soms is het fijn om jouw kaartlegging of dagkaart te bespreken met een van onze consulenten. Hier onder vind de een aantal van onze consulenten die gespecialiseerd zijn in Orakelkaarten.



Kijk ook eens bij:

Uitgeverij Koppenhol Gratis proefgesprek

Dagkaart van dinsdag: Oordelen

Als je 'Oordelen' trekt dan oordeel je misschien teveel. Of je word veroordeeld. Oordelen is een vinding van het ego dat graag verschillen benadrukt in zijn eigen voordeel. Oordelen zijn dan ook gebaseerd op angst. Angst voor dat wat je niet kent en angst voor afwijzing van wat jij bent. Eigenlijk zijn beide angst voor het onbekende. Als je het oordeel loslaat ben je allebei oke.

Inschrijven voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogste van de nieuwste orakels en kaartleggingen en maak kans leuke spirituele artikelen die we regelmatig weggeven !

© 2026 Online Orakels